7Days Borseto Штрудла со шумско овошје 80гр

80 g
32,00 ден

Штрудла со фил од шумско овошје

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28903

Опис

Штрудла со фил од шумско овошје

Дополнителни информации

Тежина 80 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Borseto Штрудла со шумско овошје 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *