7Days Choco Croissant Кроасан со какао 60гр

60 g
33 ден

Чоколадиран кроасан со фил од какао

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25521

Опис

Чоколадиран кроасан со фил од какао

Дополнителни информации

Тежина 60 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Choco Croissant Кроасан со какао 60гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *