7Days Double Max Кроасан со какао и ванила 80гр

80 g
25,00 ден

Кроасан со фил од какао и ванила

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12855

Опис

Кроасан со фил од какао и ванила

Дополнителни информации

Тежина 80 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Double Max Кроасан со какао и ванила 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *