7Days Max Кроасан со какао 80гр

80 g
25,00 ден

Кроасан со фил од какао

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12851

Опис

Кроасан со фил од какао

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Max Кроасан со какао 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *