7Days Max Кроасан со крем бруле 80гр

80 g
25 ден

Кроасан со фил од крем бруле

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12850

Опис

Кроасан со фил од крем бруле

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Max Кроасан со крем бруле 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *