7Days Mini Croissant Кроасан со какао 60гр

60 g
25,00 ден

Мини кроасани со фил од какао

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12864

Опис

Мини кроасани со фил од какао

Дополнителни информации

Тежина 60 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Mini Croissant Кроасан со какао 60гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *