7Days Mini Double Кроасан со какао и ванила 60гр

60 g
25 ден

Мини кроасани со фил од какао и ванила

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25997

Опис

Мини кроасани со фил од какао и ванила

Дополнителни информации

Тежина 60 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Mini Double Кроасан со какао и ванила 60гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *