7Days Swiss Roll Ролат со какао 200гр

200 g
55,00 ден

7 Дејс швајцарски ролат со какао полнење

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12876

Опис

7 Дејс швајцарски ролат со какао полнење

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Колид ФУДС

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7Days Swiss Roll Ролат со какао 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *