А Ла Кајмак 250гр

250 g
97,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17133

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Добавувачи во готово

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “А Ла Кајмак 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *