АБЦ Крем сир 100гр

100 g
59,00 ден

Свежо крем сирење Класик од АБЦ во пакување од 100гр.

Има на залиха

Опис

100 грама во просек содржи
енергетска вредност   1009 kJ / 241kcal
протеини   6,5 g
јаглехидрати   3,0 g
маст   22,5 g
калциум   126 mg
витамин А   180μg

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АБЦ Крем сир 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *