АБЦ Крем сир 50гр

50 g
32,00 ден

Свежо крем сирење Класик од АБЦ во пакување од 50гр.

Има на залиха

Опис

100 грама во просек содржи
Енергетската вредност   1009 kJ/ 241kcal
Протеини   6,5 g
Јаглехидрати   3,0 g
Масти   22,5 g
Калциум   126 mg
Витамин A   180µg

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АБЦ Крем сир 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *