АБЦела Млечен намаз 100гр

100 g
57,00 ден

АБЦела млечен намаз во пакување од 100гр.

Нема на залиха

Опис

Земја на потекло: Хрватска

Производител: Белје д.д. Хрватска

Нутритивни вредности

количина: 100g
По порција % дневна вредност *
калории: 244% kcal12
масти: 23G
заситени масти: 16,6g
јаглехидрати: 5,7g
шеќери: 5,7g
протеини: 3,6g
сол: 0,6 грама
* Просечна дневна вредност врз основа на диета од 2000 калории. Вашата дневна доза може да биде поголема или помала во зависност од вашите потреби за калории.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АБЦела Млечен намаз 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *