Absolut Вотка 50мл

99 ден

Absolut Votka 50ml

Категорија:
Шифра: BBL20039

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Absolut Вотка 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *