Адријус Сардина 125гр

125 g
34,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA31621

Дополнителни информации

Тежина 125 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Адријус Сардина 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *