After Bite SOS крем за после убод од инсекти 45гр

150,00 ден

Инстантното ослободување од каснување од комарци и инсекти, ја освежува и смирува кожата благодарение на нејзината формулација базира на алое, екстракт од чајно дрво, масло од гераниум, екстракт од Хамамелис, витамин Е, масло од невен и маслиново масло.

Има на залиха

Опис

Природна формула која содржи екстракти од алое, чајно дрво и хамамелис, масло од пеларгониум, витамин Е, невеново и маслиново масло. Се препорачува после убоди од инсекти и допир од медуза, после кожни воспаленија предизвикани од прекумерно сончање, како облога за отоци, исчашувања и нагмечувања.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Marti Alko Марти Алко ДОО Битола

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “After Bite SOS крем за после убод од инсекти 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *