Agra Contado Артичок во тегла 314мл

215 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10065

Опис

280 гр.нето тежина-сечен на четвртинки

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Agra Contado Артичок во тегла 314мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *