Ајакс Red Flowers Универзално средство 1л

169,00 ден

Ajax Universal All-in-1 средство за чистење за повеќе намени.

Количина: 900мл.

Има на залиха

Опис

Ajax Universal All-in-1 средство за чистење за повеќе намени.

Количина: 900мл.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ајакс Red Flowers Универзално средство 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *