Alfa Kihi Bougatsa Пита од тенки кори со фета сирење 800гр

800 g
339,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10047

Дополнителни информации

Тежина 800 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alfa Kihi Bougatsa Пита од тенки кори со фета сирење 800гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *