Alfa Kihi Bougatsa Пита од тенки кори со фета сирење и спанаќ 800гр

800 g
339,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10048

Дополнителни информации

Тежина 800 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alfa Kihi Bougatsa Пита од тенки кори со фета сирење и спанаќ 800гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *