Alfa Мини ролс од тенки кори со фета сирење 800гр (Замрзнато)

500 g
240,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10050

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alfa Мини ролс од тенки кори со фета сирење 800гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *