Alfa Мини ролс од тенки кори со спанаќ и фета сирење 500гр (Замрзнато)

500 g
191,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10049

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alfa Мини ролс од тенки кори со спанаќ и фета сирење 500гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *