Алкалоид Херба Шампон Бреза 1л

90 g
79,00 ден

Има атстрингентно и антисептично дејство, ја намалува секрецијата на маснотии, па косата поретко се масти. На косата и дава волумен и е подготвена за обликување.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20077

Опис

Наменет е за сите типови коса.

Дополнителни информации

Тежина 90 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алкалоид Херба Шампон Бреза 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *