Алкалоид Херба Шампон Бреза 1л

79,00 ден

Product price
Additional options total:
Order total:

Има атстрингентно и антисептично дејство, ја намалува секрецијата на маснотии, па косата поретко се масти. На косата и дава волумен и е подготвена за обликување.

Шифра: ZMA20077 Категорија: Ознаки: ,
Прикажи ги сите резултати