Алкалоид Херба Шампон Камилица 1л

90 g
69,00 ден

Камилицата со својата прекрасна миризба, антисептичкото и смирувачко дејство jа омекнува и регенерира косата, па таа полесно се расчешлува и има волуминозен изглед.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20080

Опис

Наменет е за сите типови коса.

Дополнителни информации

Тежина 90 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алкалоид Херба Шампон Камилица 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *