Алкалоид Херба Шампон Коприва 1л

90 g
69,00 ден

Копривата има обновувачки и прочистувачки својства. Herba шампонот коприва е хранлив за коренот на косата, го запира опаѓањето на косата и го поттикнува нејзиниот раст. Нежно ја мие и негува кожата и косата, ја чува природната рН вредност на кожата. Косата е подготвена за обликување. Наменет е за сите типови коса.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20081

Опис

Копривата има обновувачки и прочистувачки својства. Herba шампонот коприва е хранлив за коренот на косата, го запира опаѓањето на косата и го поттикнува нејзиниот раст. Нежно ја мие и негува кожата и косата, ја чува природната рН вредност на кожата. Косата е подготвена за обликување. Наменет е за сите типови коса.

Дополнителни информации

Тежина 90 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алкалоид Херба Шампон Коприва 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *