Алкалоид Варакина 1л

33,00 ден

Alkaloid Варакина – Средство за белење и за дезинфекција со мирис на лимон.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34329

Опис

Средство за белење и за дезинфекција со мирис на лимон. Се користи за рачно и за машинско перење алишта и постелнина, за чистење и за дезинфекција на санитарни простории и на кујни.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алкалоид Варакина 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *