Алпско Млеко 3,5% полномасно 1л

59,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25447

Опис

Нутритивни вредности (За 100 ml на производот)
266kJ енергија (64 kcal)

масти 3,5гр
– заситени 2.3гр
јаглени хидрати 4,7гр
– шеќери: 4.7гр
протеини 3,3гр
сол 0,12гр
калциум 120мг

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Laktalis Лакталис дооел Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алпско Млеко 3,5% полномасно 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *