Амстел Премиум пиво лименка 330мл

39,00 ден

Премиум пиво Амстел во лименка од 330мл.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12746

Опис

Премиум пиво Амстел во лименка од 330мл.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Pivara Пивара Скопје АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Амстел Премиум пиво лименка 330мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *