Apelini Сок од аронија 100% 200мл (Органско)

79,00 ден

Апелини 100% органски сок од аронија.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ANI10008

Опис

Апелини 100% органски сок од аронија.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.