Apelini Сок од јаболка 100% 2л

161,00 ден

Апелини 100% цеден сок од јаболко.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ANI10003

Опис

Апелини 100% цеден сок од јаболко.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.