Apelini Сок од јаболка и цимет 100% 2л

166,00 ден

Апелини 100% сок од јаболко и цимет.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ANI10004

Опис

Апелини 100% сок од јаболко и цимет.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.