Apelini Сок од калинка 100% 200мл (Органско)

89,00 ден

Апелини 100% органски сок од калинка.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ANI10007

Опис

Апелини 100% органски сок од калинка.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.