Apelini Сок од калинка и аронија 100% 1,5л (Органско)

599,00 ден

Апелини 100% огрански цеден сок од калинка (65%) и аронија (35%).

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ANI10002

Опис

Апелини 100% огрански цеден сок од калинка (65%) и аронија (35%).

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Hotel Хотел Сервис Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.