Apple Bandit Сајдер од јаболко лименка 330мл

37,00 ден

На секои 5 Apple Bandit лименка добиваш подарок Apple Bandit бандана!

САЈДЕР (ЈАБОЛКО) Состојки: ферментиран јаболков сок со додаток на шеќер, вода, шеќер, јаглероден диоксид, киселина: јаболкова киселина, природна арома, боја: карамел, антиоксидант: калиум метабисулфит. Нето-количина: 330ml. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.Произведува и полни Pivovarna Laško Union d.o.o., Љубљана, Словенија. Увозник: Пивара Скопје АД

Шифра: SKP564301 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати