Попуст!
-28%

Арф Деобад Средство за каменец 750мл

89 ден 125 ден

ARF Deobad 5X лесно ги отстранува бигорот, остатоците од сапун и други дамки кои може да се акумулираат во када, туш, мијалник, чешма и керамички плочки.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25173

Опис

Содржи специјална мулти-функционална компонента која создава заштитна фолија на исчистената површина и обезбедува до 5 пати подолга заштита на површината од таложење на воден каменец и други нечистотии. На овој начин, чистењето е многу полесно, и површини остануваат одлични за подолго време и без никакви траги од вода.

Пакување: 750мл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арф Деобад Средство за каменец 750мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *