Арф Горд 500мл

69,00 ден

Може да се користи во разредена или концентрирана форма, во зависност од тежината на контаминација. Со Arf Gord вашиот дом ќе мириса на чисто и свеж мирис на четинари.

Нема на залиха

Опис

ARF Горд е универзално средство за чистење без абразиви, наменето за чистење на сите површини во домаќинството.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арф Горд 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *