Арф крем Оригинал 450мл

99,00 ден

Arf Cream чисти и се грижи за најсложените површини во домот.

Има на залиха

Опис

Со комбинирање на моќта на меки абразиви и ефективноста на активни состојки, Arf Cream ќе ги отстрани дури и најтешките дамки, не оставајќи гребнатини на предметите кои се чистат. Незаменлив во чистење на шпорет, садопер, плочки, туш, мијалник.

Пакување: 500мл

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

VSR ВСР Дистрибуција и Логистика Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арф крем Оригинал 450мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *