Арф професионал Кујна 650мл

149,00 ден

Arf Professional за кујна одмастува, ја чисти и го враќа сјајот на кујнските површини. Чистота, хигиена и сјај на кујнските површини со само еден производ.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35333

Опис

Пакување: 750мл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арф професионал Кујна 650мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *