Арф Стакло 750мл

117,00 ден

ARF за стакло е течен детергент со крајно висок квалитет за чистење на сите стаклени површини, прозорци, ретровизори, ТВ екрани, автомобилски стакла и други мазни површини.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA26544

Опис

Ефикасно и лесно ги отстранува нечистотиите и површината изгледа како недопрена без никакви траги од бришењето.

Пакување: 750мл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арф Стакло 750мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *