Аргета Junior Паштета 45гр

45 g
32 ден

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA10710

Дополнителни информации

Тежина 45 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Аргета Junior Паштета 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *