Аргета Кокошкина паштета 95гр

95 g
49,00 ден

Argeta Кокошја паштета е вкус што многумина го сакаат. Вкус што остана непроменет веќе 53 години.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA10914

Опис

Argeta Кокошја паштета е вкус што многумина го сакаат. Вкус што остана непроменет веќе 53 години.

Дополнителни информации

Тежина 95 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Аргета Кокошкина паштета 95гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *