Аргета Паштета Јуниор 95гр

95 g
47,00 ден

Argeta Junior паштета во конзерва од 95 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA10915

Опис

Argeta Junior паштета во конзерва од 95 грама.

Дополнителни информации

Тежина 95 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Аргета Паштета Јуниор 95гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *