Аргета Посна паштета 95гр

95 g
59,00 ден

Деликатес на Argeta, приспособен за време на пост.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA26061

Опис

Деликатес на Argeta, приспособен за време на пост.

Дополнителни информации

Тежина 95 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Аргета Посна паштета 95гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *