Ariel 3во1 Touch of Lenor Капсули за перење 15 капсули

405 g
325,00 ден

Ариел Гел капсули за перење со мирис на Ленор Fresh омекнувач.

405гр

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: NOV13156-1-1-1

Опис

Ариел Гел капсули за перење со мирис на Ленор Fresh омекнувач.

405гр

Дополнителни информации

Тежина 405 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.