Ariel Color Прашок за перење 2кг

2 kg
340,00 ден

Ариел Колор прашкаст детергент за облека во боја за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29955

Опис

Ариел Колор прашкаст детергент за облека во боја за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ariel Color Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *