Ariel Lavander Freshness Течен детергент 1,1л

359,00 ден

Ариел универзален течен детергент (гел) со мирис на лаванда за перење на алишта

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35807

Опис

Ариел универзален течен детергент со мирис на лаванда

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Nelt ST DOOEL Нелт СТ дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ariel Lavander Freshness Течен детергент 1,1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *