Ариел Планинска пролет 2кг

2 kg
355,00 ден

Прашок за перење Ariel Mountain Spring во пакување од 2кг.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29660

Опис

Производител: Procter & Gamble

Дополнителни информации

Тежина 2000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ариел Планинска пролет 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *