Ариел Планинска пролет 400гр

400 g
109,00 ден

Прашок за перење Ariel Mountain Spring во пакување од 400гр.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21419

Опис

Производител: Procter & Gamble

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ариел Планинска пролет 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *