Ариел Планинска пролет Течен детергент 1,1л

339,00 ден

Течен детергент Ariel Mountain Spring во пакување од 1,3 литри. Поготен за рачно и машинско перење на бели и алишта во боја.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31276

Опис

Производител: Procter & Gamble

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ариел Планинска пролет Течен детергент 1,1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *