Ariel Touch of Lenor Fresh Прашок за перење 2кг

2 kg
351,00 ден

Ариел со додаток од Ленор Фреш Универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29662

Опис

Ариел со додаток од Ленор Фреш Универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ariel Touch of Lenor Fresh Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *