Ariel Whites + Colors Прашок за перење 8кг

8 kg
950,00 ден

Ариел прашкаст детергент за бела и облека во боја за 80 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34612

Опис

Ариел прашкаст детергент за бела и облека во боја за 80 перења

Дополнителни информации

Тежина 8000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ariel Whites + Colors Прашок за перење 8кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *